KPSS Kursu

 
 
 
Beylikdüzü KPSS kursları arasında başarısını kanıtlamış olan Meda Öğretim, akademik eğitim kadrosu ile KPSS A grubu KPSS Öğretmenlik KPSS Önlisans ve KPSS Ortaöğretim öğrencilerine sunduğu eğitim programıyla sizleri sınava en iyi şekilde hazırlamaktadır.
Eğitime katılan öğrencilerine en iyi soru kalıplarını, tamamen ÖSYM soru tarzına uygun şekilde sunan Meda Öğretim sınıf derslerinin yanısıra eksik konuların tamamlanması için birebir eğitim hizmeti sunmaktadır.
Kamu Personeli Seçme Sınavı gruplarında, sizleri sınava en iyi şekilde hazırlayan eğitim sistemiyle ve alanında uzman eğitimci kadrosu ile KPSS kurs programlarımızla yanınızdayız. Uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırladığımız programlarımız ile KPSS sınavına hazırlanırken, sınav öncesi motivasyonunuzu yüksek tutacak rehberlik hizmetimizden de yararlanacaksınız. Her hafta yaptığımız deneme sınavları ve soru çözümlerine ilişkin verdiğimiz eğitimlerle KPSS sınavı yolunda sizlere eşlik etmek ve başarılı olmanızı sağlamak için bizi arayabilir eğitim modellerimiz hakkında detaylı bilgi arayabilirsiniz.

 
 
 

Meda Özel Öğretim Kursları

Beylikdüzü 34524 İstanbul
Cep Telefonu : 0505 040 80 99
info@medaogretimkursu.com

Çalışma Saatleri

08:30 - 19:00